O zvířátka se staráme i o prázdninách

20. 8. 2020
Školička Kamarád Nové Veselí

Naše školička má v každé třídě nějaké zvířátko. V době prázdninového provozu se musíme o všechna postarat. A tak děti trhají jitrocel, maliník, list pampelišky a lichořeřišnici pro naši leguánku Flikinu, morčeti Sněžence natrhají jetel, rakovi dají kostku zmražených nitěnek a želvám paní kuchařka dá trochu masa. I strašilky čas od čas potřebují vyčistit "bydleníčko" a natrhat jim tam noové větvičky. To pak jdeme na břečťan a maliník. No a posledními obyvateli naší zahrady jsou žížalky, které spasou vše, co jim tam paní kuchařky z kuchyně přinesou. A jsou tak produktivní, že za prázdniny máme už na dvacet litrových sklenic žížalího hnojiva☺.

O zvířátka se staráme i o prázdninách 1O zvířátka se staráme i o prázdninách 1O zvířátka se staráme i o prázdninách 1O zvířátka se staráme i o prázdninách 1