O veliké řepě v Mozaice

13. 10. 2021
MŠ Mozaika Pardubice, nábřeží Závodu míru 1961, 530 02 Pardubice

O VELIKÉ ŘEPĚ

V rámci tématu - pohádky O veliké řepě jsme měli připraven koutek, kde si děti vyzkoušeli , jak se připravuje buchta z řepy. Společně jsme navážili suroviny, vypracovali těsto, rozváleli, nastrouhali řepu, smíchali s mákem a povařili. Nakonec jsme naplnili nádivku mezi těsta a upekli. Děti měly radost z dobře odvedené práce a na buchtě si pochutnaly.

O veliké řepě v Mozaice 1O veliké řepě v Mozaice 1O veliké řepě v Mozaice 1O veliké řepě v Mozaice 1O veliké řepě v Mozaice 1O veliké řepě v Mozaice 1