O prázdninách je potřeba sklidit úrodu

20. 8. 2020
Školička Kamarád Nové Veselí

Prázdninové dny ve školičce nejsou jen o hrách, zábavě a dobrodružství. I přesto, že k tomu sluníčko vybízí, je potřeba i trochu práce a zodpovědnosti. Vždyť sme něco nasázeli, a teď nám to postupně dozrává. A když přiložíme ruku k dílu, zbude čas i na tu zábavu☺. Sklidili jsme kedlubny, ty jsme i snědli. Průběžně sklízíme byliny a další plody na naší zahradě. Měsíček, diviznu, jitrocel, řebříček, saturejku, dobromysl, levanduli, yzop....no, je toho hodně. Něco děti, něco paní učitelky☺.

O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1O prázdninách je potřeba sklidit úrodu 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací