O naší práci v rámci programu SZŠ informujeme i rodiče

29. 11. 2021
Mateřídouška-soukromá mateřská škola, s.r.o., Brno

Náš "časopis" - Občasník Mateřídoušky, který vydáváme cca 3 - 4 x do roka, má již mnohaletou tradici. Můžete se v něm dočíst mnoho zajímavých věcí - třeba co jsme prožili nebo i to,  jak jsme "pracovali" v rámci programu Skutečně zdravá škola. Vzhledem k tomu, že protiepidemická opatření nám neumožňují dělat setkání s rodiči, informujeme je o našem počínání nejen fotodokumentací promítanou ve vestibulu školy, ale i našim občasníkem. Můžete si jej přečíst i vy zde.