O naší práci v rámci programu SZŠ informujeme i rodiče

29. 11. 2021
Mateřídouška-soukromá mateřská škola, s.r.o., Brno

Náš "časopis" - Občasník Mateřídoušky, který vydáváme cca 3 - 4 x do roka, má již mnohaletou tradici. Můžete se v něm dočíst mnoho zajímavých věcí - třeba co jsme prožili nebo i to,  jak jsme "pracovali" v rámci programu Skutečně zdravá škola. Vzhledem k tomu, že protiepidemická opatření nám neumožňují dělat setkání s rodiči, informujeme je o našem počínání nejen fotodokumentací promítanou ve vestibulu školy, ale i našim občasníkem. Můžete si jej přečíst i vy zde.

O naší práci v rámci programu SZŠ informujeme i rodiče 1O naší práci v rámci programu SZŠ informujeme i rodiče 1O naší práci v rámci programu SZŠ informujeme i rodiče 1O naší práci v rámci programu SZŠ informujeme i rodiče 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací