Než děti nastoupí

Poslední prázdninový den bylo v naší MŠ Brno, Hudcova 435/47, p.o. rodičům nově nastupujících dětí umožněno přijít  se seznámit s prostředím MŠ. Při této příležitosti upekly kuchřky naší školní kuchyně fazolové brownies řezy s banány, které dětem na svačinky zařazujeme. Rodiče i děti si pochutnali a složením receptury byli překvapeni, proto přikládáme recepturu: 500g fazole z plechovky v nálevu, 1ks banán, 4 lžíce medu, 1 hrnek hladké mouky, 2 lžíce kakaa, 100g vysokoprocentní čokolády, 1ks prášek do pečiva. Fazole dobře propláchneme, necháme okapat a rozmixujeme s banánem a medem na hladkou kaši. V druhé míse smícháme hladkou mouku, kakao, nalámanou čokoládu a prášek do pečiva. Vše smícháme dohromady a pečeme cca 25 minut na 170°C. Přejeme dobrou chuť.