NÁVŠTĚVA PANA KUCHAŘE

6. 10. 2023

V rámci projektu Skutečně zdravá škola naši školku navštívil pan Martin Kalasch, který zastává manažerskou funkci v řetězci Perfect Canteen v Praze. Byl k nám vyslán na exkurzi svým vedoucím Filipem Sajlerem, kterého můžete znát z kulinářského pořadu Kluci v akci.

S Martinem si naše paní kuchařka užila kuchtící dopoledne. Získala od něj nové zkušenosti, spoustu zajímavých receptů a také velkou pochvalu za to, jak svoji práci odvádí. Prý je krásné potkat někoho, kdo práci dělá srdcem. Moc se mu v naší retro kuchyni líbilo.

Návštěva to byla příjemná nejen pro paní kuchařku, ale také pro děti, které mužský element v naší školce více něž uvítaly.

NÁVŠTĚVA PANA KUCHAŘE 1NÁVŠTĚVA PANA KUCHAŘE 1NÁVŠTĚVA PANA KUCHAŘE 1NÁVŠTĚVA PANA KUCHAŘE 1