Návštěva Otevřené zahrady

Během našich každodenních vycházek do okolí naší mateřské školy, se často vydáváme do Otevřené zahrady. Máme to štěstí, že je od naší školky doslova "pár kroků". Během celého roku, zde můžeme pozorovat nejen plodiny, které se zde na záhonech pěstují, ale také zvířátka, a s příchodem jara často i jejich mláďátka. Děti poznávají různé druhy ovoce i zeleniny, pojmenovávají zvířátka a s p. uč. si povídají třeba o tom, čím jsou nám užitečná. Pro děti je toto místo milým zpestřením jejich vycházek a do Otevřené zahrady se vždy těší.