Návštěva Hospodářského dvora Bohuslavice

V říjnu jsme pozvali k nám na Moravu děti z rakouské školky KG v Langau, se kterou má naše MŠ již víceletou spolupráci, připravili jsme pro naše i tyto děti zážitek v podobě návštěvy Hospodářského dvora v Bohuslavicích. Děti si prohlédly stáje a výběhy, v nich hospodářská i některá volně žijící zvířata, o která se starají lidé, kteří zvířata mají velmi rádi a také tento pěkný vztah umí dětem při provádění dvorem předat. Děti si odnesly silný emocionální zážitek, o čemž nejlépe vypovídají následující fotografie.