Naše zdravé oslavy

V úvodu školního roku jsme na zahajovací schůzce rodiče prosili, aby při oslavách dětí ve školce upustili od sladkostí. Moc si vážíme toho, že naše prosby rodiče vyslechli a na školkové oslavy dětem chystají zdravější verze pamlsků . Věríme, že to není vždy jednoduché vymyslet, ani připravit a také je třeba nákup ovoce finančně mnohem nákladnějsí než zakoupení bonbónů, ale jsme opravdu moc rádi, že se snaží s námi. A tak si děti mohou pochutnat například na domácích muffinech nebo různých ovocných variacích. Někteří místo mlsání přinesou dětem nafukovací balónek či omalovánku a věřte, že i to dětem udělá moc velkou radost a rodiče zjišťují, že ne vždy to musí být jen sladkost, co děti na oslavě potěší. Na ukázku tu máme fotky z oslavy Viktorky, která s maminkou připravila banánové mimoně a z oslavy Nikolky, která s maminkou připravila pro děti ovocné kůže z jablka a rozinek a z meruněk s fíky. Všem rodičům, kteří se zapojují, moc moc děkujeme!

Naše zdravé oslavy 1Naše zdravé oslavy 1Naše zdravé oslavy 1Naše zdravé oslavy 1Naše zdravé oslavy 1Naše zdravé oslavy 1Naše zdravé oslavy 1Naše zdravé oslavy 1