Naše sirupy

5. 6. 2023

Díky přihlášení naší obce do soutěže VESNICE ROKU 2023 byla naše školka požádána paní starostkou o to, co dobře umíme a co nás prezentuje. Naší školku prezentuje skutečně zdravá škola s myšlenkou zdravé, lokální a nejlépe vyrobeno dětmi. S dětmi jsme využily sezónních rostlin a květin (máta, meduňka, levandule, bez a kopřiva), pro výrobu našich námi oblíbených sirupů. Musíme se přiznat, že jsme si nechali i pro naše děti do pitného režimu. Doufáme a pevně věříme, že naše originální dárečky od dětí udělají komisi radost.