Naše nové BIO záhony

Hned po našem návratu do školky, jsme se pustili do pilné práce. Na školní zahradě máme 3 nové vyvýšené záhony, ve kterých si budeme pěstovat bylinky, rajčátka, hrášek, jahody a spoustu dalších dobrot. Ale abychom do nich mohli zasadit naše předpěstované sazeničky rajčátek, museli jsme je nejdříve na naše zahradničení připravit. Na dno našich záhonů jsme nasypali drenážní vrstvu - štěpku a také klacíky, které jsme posbírali na naší zahradě. Ty jsme s radostí v záhonech ušlapali a zasypali kompostem. A potom už přišel čas navozit hlínu.  K vození jsme využili "težké techniky" - nákladní Tatry nebo kočárky. Společnými silami jsme se dali do díla a záhony jsou připraveny. A  nejsou to záhony ledajaké ... všechny 3 vrstvy jsou z bio materiálu od  firmy Natura. A až nám bude přát počasí a trošku se oteplí, pustíme se do sázení - hurá!