Nápoj plný vitamínů

19. 10. 2022

Příroda nám v tomto období naděluje obrovské množství vitamínů pro naše tělíčka. Proto jsme se rozhodli, že si vyrobíme z darů zahrádky jedné naší paní učitelky vitamínovou "bombu". Mimo jiné jsme použili minikiwi, které obsahuje velké množství vitamínu C. Nejdříve jsme všechno ovoce pečlivě omyli, pak nakrájeli a odšťavnili v obrovském odštavňovacím hrnci. Do ovoce jsme nepřidali žádný cukr. Děti s napětím sledovaly, jak odkapávala lahodná ovocná šťáva. Nakonec si všechny děti připily zdravým nápojem na zdraví.