Na vlnách italských chutí

Úsměv na tváři všem vykouzlila už dopolední svačinka. Děti si pochutnaly na zapečeném toustu s bylinkovým máslem a sýrem z farmy.

Po procházce zimní krajinou se děti nemohly dočkat teplé polévky. Tentokrát na ně čekala italská zeleninová polévka “Minestrone”.

Nejvíce se však těšily na pizzu se smetanou, špenátem a kuřecím masem, kterou nám paní kuchařka připravila k obědu.

Atmosféru jsme posilnili italskou hudbou, která nás přenesla do restaurace na náměstí PIAZZA NAVONA.

Třešničkou na dnešním menu byla odpolední svačinka v podobě mozzarelly s rajčaty, bazalkou a opečenou bagetkou.

Zítra nás čeká poslední den a my už se nemůžeme dočkat chutí Francie.