MY, mléko a farmář

22. 11. 2023

Dnešní beseda s naším farmářem a jeho Lucinkou na téma: MY, mléko a mléčné produkty. Krásnou zábavnou formou se děti dozvěděly přímo od “kravičky” základní informace o mléce (význam konzumace) i jeho vedlejších a chutných produktech. Děti měly dokonce možnost porovnat i mléko čerstvé kravské a mléko čerstvé kozí. Dále následovala ochutnávka probiotického bílého jogurtu i jogurtu bio jahodového. Na závěr nechyběla ani námi velmi, velmi oblíbená ochutnávka kozího a kravského sýra. Děkujeme Vám nejen za krásnou hodinu s výkladem, ale hlavně děkujeme za výbornou ochutnávku produktů z Rodinná farma Děčany.

MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1MY, mléko a farmář 1