My jsme malí zahradnící - sadíme medvědí česnek a libeček

Hurá, jsme zpátky ve školce… a můžeme začít s jarními pracemi na školní zahradě. Využili jsme slunečného počasí a vydali se zkontrolovat, které rostlinky nám přezimovaly a zasadili jsme si něco, co nám na zahradě ještě chybí. Medvědí česnek a libeček. Paní učitelky obstaraly sazenice a děti se mohly vrhnout do práce. S nadšením vyhrabávaly díry pro zasazení a následně poctivě zalévaly. A teď už se jen těšíme, až povyrostou a paní kuchařka nám libečkem provoní polévku a medvědím česnekem dochutí dobroty, které pro nás připravuje.