MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme

TV Nova spustila sbírku Krabice od srdce. Společně s Diakonií (Krabice od bot) tak pomáhá dětem, které se svými rodinami prchají před válkou na Ukrajině. A protože nám ukrajinská situace není lhostejná, rozhodli jsme se společně s dětmi, rodiči a zaměstnanci školy do sbírky zapojit. Povedlo se nám naplnit 15 ks krabic. Z toho 2 krabice putují přímo konkrétní holčičce jménem Vanesska.

Děti nakreslily obrázky a napsaly dopisy s pozdravy.

MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1MŠ Sluníčko - Krabice od srdce, pomáháme 1