Mrkvovo jablečný salát

27. 10. 2021
Mateřská škola Motýlek, Ústí nad Labem, Keplerova 78/26, příspěvková organizace

Děti si na Žlutém motýlku vytvořily zdravý mrkvovo jablečný salát. Ve spolupráci s rodiči si děti přinesly jednu mrkev a jedno jablíčko. Děti si samy mrkve a jablíčka oloupaly, nastrouhaly, přidaly šťávu z citronu a zamíchaly. Vytvořily si tak zdravou a jednoduchou svačinku. Mňam!

Mrkvovo jablečný salát 1Mrkvovo jablečný salát 1Mrkvovo jablečný salát 1Mrkvovo jablečný salát 1Mrkvovo jablečný salát 1Mrkvovo jablečný salát 1