Mravenečci zahradničí

První dubnový týden, kdy nám počasí přálo a sluníčko krásně hřálo, pustili jsme se s dětmi      (pedagogických pracovníků a dětmi IZS) do práce na naší školkové zahradě.

Samozřejmě bychom rádi do těchto prací zapojili všechny naše „mravenčí dětičky“, ale bohužel díky vládním nařízením, byla MŠ  uzavřena a proto se do práce musely pustit, jen ti, kterým to bylo umožněno.

Smyslem naší činnosti spočíval v upravení záhonů a zasazení prvních semínek mrkve nebo ředkviček, či sazenice cibulky.

Povrch naší MŠ je travnatý, proto jsme travičku pohrabali, pokropili, aby se nám krásně zazelenala.

Vše jsme si řádně zdokumentovali, abychom se pak o společné zážitky podělili s ostatními dětmi.

Práce na naší zahrádce nás opravdu moc bavila a už teď se těšíme na první plody naší úrody, schválně, co to asi bude…?

No ředkvičky přeciJ.

Mravenečci zahradničí 1Mravenečci zahradničí 1Mravenečci zahradničí 1Mravenečci zahradničí 1