Možnost vlastního výběru

31. 1. 2024

Dnes Smíškové opět měli možnost výběru. Děti vedeme k sebeobsluze, k možnosti se sám rozhodnout. Děti vědí, že za své rozhodnutí nesou také následky. Ochutnám co chci, sním co mi chutná a dokážu si nalít tolik co vypiji a není žádnou překážkou si vždy a vše přidat. Jsme Skutečně zdravá škola. Věděli jste? Když se řekne sádlo, asi si většina lidí pomyslí, že nejde o zrovna zdravou potravinu. Jenže zdání klame. Sádlo je podle vědců dokonce v první desítce nejzdravějších potravin vůbec. Samozřejmě platí pravidlo, všeho s mírou.