Motýle, motýlku, leť, ať vidíš celý náš svět!

Děti ze třídy Lentilek se v jarních dnech mohly chlubit svými motýlky, kteří zdobili jejich třídu. Byly to babočky kopřivové. Děti je pozorovaly už od stádia housenky. Ty rostly každým dnem. Dokonce jsme měli štěstí zpozorovat vyklubání dvou motýlů z kukly. Děti se o motýly staraly, natrhaly jim pár květin, které pokropily lžící vody s cukrem. Motýlci si také pochutnávali na pomeranči. Jednoho teplého dne, když už byli všichni motýli dospělí, jsme tyto krasavce vypustili ze zahrady školky. Děti byly nadšené a těšily se, až motýlci poznají, jaké to je létat.

Motýle, motýlku, leť, ať vidíš celý náš svět!  1Motýle, motýlku, leť, ať vidíš celý náš svět!  1Motýle, motýlku, leť, ať vidíš celý náš svět!  1Motýle, motýlku, leť, ať vidíš celý náš svět!  1Motýle, motýlku, leť, ať vidíš celý náš svět!  1