Motýlci zasadili pažitku a klíčí řeřichu

Naší nejmenší MOTÝLCI přivolávají jaro. Dnes jsme společně zasadili pažitku a připravil tác s mokrou vatou pro naklíčení řeřichy. Děti tato činnost velmi bavila a měly na paní učitelku spoustu otázek. Řekli jsme si něco málo o mikrobylinkách a jak jsou pro nás zdravé. Každou chvíli teď děti chodí k okennímu parapetu a sledují, jestli už bylinky nezačaly klíčit. Těšíme se na první svačinku, kterou si budeme moci těmito vlastnoručně vypěstovanými dobrotami posypat.