Motýlci pečou slaný štrůdl

18. 11. 2021
Mateřská škola Sluníčko, příspěvková organizace

Skoro to vypadá, že  naše motýlky pořád honí mlsná. Pořád totiž něco pečeme a jíme. Ve čtvrtek jsme si zase všichni společně upekli slaný štrůdl. Nejdříve jsme si připravili všechny suroviny - listové těsto, kečup, šunku, sýr a vajíčko. Všechny suroviny jsme si pojmenovali, řekli si postup a pustili se do práce. Nejdříve jsme si těsto potřeli kečupem, naskládali šunku a sýr, těsto zabalili a potřeli rozšlehaným vajíčkem. Štrůdly jsme pak dali péct do trouby a těšili se, jak budou vonět, až budou upečeny. Voňavý štrůdl jsme si pak společně snědli. Byl moc dobrý a všem nám moc chutnal.

Motýlci pečou slaný štrůdl 1Motýlci pečou slaný štrůdl 1Motýlci pečou slaný štrůdl 1Motýlci pečou slaný štrůdl 1Motýlci pečou slaný štrůdl 1Motýlci pečou slaný štrůdl 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací