MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ

29. 10. 2020
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

Na naší školní zahradě máme jabloňku- která nám letos dala opravdu velkou spoustu jablíček. Děti si jablka posbíraly, odvezly na kolečkách do venkovní učebny, umyly z nich nečistoty, paní učitelky jablíčka nakrájely a pan školník nám vylisoval velice chutný mošt. 

Moštování může být i pěknou příležitostí k oslavě podzimu a příjemným setkáním s rodiči.

MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1MOŠTOVÁNÍ NA ŠKOLNÍ ZAHRADĚ MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ  1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací