Moderní trendy ve školní jídelně

Školní jídelna nezahálí a nový školní rok odstartovala praktickým školením pod vedením šéfkuchaře Víta Kudrny.

Ten nám představil nejen moderní a efektivní způsoby vaření, ale také tipy, jak při zachování kvality a chuti dokázat uspořit provozní náklady. Společně jsme připravovali například okouna nilského se zeleninovým dipem a bramborami, nebo čočkové rizoto se zeleninou a krůtím masem. Nechyběly ani luštěninové pomazánky či pomazánky z pečené zeleniny.

Celé školení bylo velmi inspirativní a přínosné. Přineslo nám nové nápady, jak obohatit jídelníček o chutné, zdravé a zároveň moderní pokrmy, které si děti i dospělí zamilují. Těší nás, že se můžeme posouvat kupředu a nabídnout našim strávníkům jídla, která nejsou jen nutričně vyvážená, ale také atraktivní a chutná.

Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1Moderní trendy ve školní jídelně 1
Zpět na výpis