Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž

12. 12. 2018
Základní škola Oskol Kroměříž

Ve všech třídách 1. stupně si žáci prohlíželi obrázky, sledovali video o včelách, včelařích a výrobě medu, počítali medové příklady, rýsovali a modelovali včelí plásty, malovali obrázky, zpívali písničky Včelka Mája, sledovali pohádku včelích medvídků a někteří pekli ve školní kuchyňce perníky. Žáci prvních tříd navštívili zajímavou besedu o včelařství na Šipce, třída 3.B se zase zúčastnila besedy s dílničkami na Tauferově SOŠ veterinární. Nejzajímavější pro žáky ale byla výstavka přinesených potravin z medu – různé džemy, tyčinky, sušenky, perníčky, marlenky, medovníky, medové bonbony a lízátka, med lesní, květový a pampeliškový.

O všech jsme si povídali a poznávali důležitost medu pro naše zdraví a velký význam včel pro lidstvo. Na závěr dne jsme si zasoutěžili v malém kvízu o medu a včelkách a pak už se na bohatém rautu snědly všechny přinesené dobroty. Všem dětem i rodičům, kteří přispěly k tomuto pěknému dni, patří poděkování. Náš Medový den ve škole se vydařil a už se těšíme na příští rok a další zajímavé podzimní téma.

Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1Medový den na ZŠ Oskol Kroměříž 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací