Medová snídaně

22. 9. 2018
Školička Kamarád Nové Veselí

Cílem projektu je podporovat v mateřských i základních školách zdravý životní styl, do něhož snídaně jednoznačně patří, propagovat kvalitní potraviny, především med, jako potravinu přírodního charakteru, informovat o včelařství, jako samostatném profesionálním oboru, a o významu chovu včel pro zemědělství a zachování biodiverzity krajiny. Děti v rámci projektu přímo ve třídách nebo na zahradě dostanou k snídani chléb s máslem a medem a poté absolvují zábavně-naučnou přednášku, kterou zajišťují odborníci z řad Českého svazu včelařů. .

Naše děti si snídani užily, s chutí si vše připravily samy a komu to nešlo, tam pomohli dospěláci. Děti si chodily i několikrát přidat, protože kváskový chléb s máslem a medem byla velká dobrota. Paní kuchařky připravily mošt a ochucené vody a sluníčko udělalo dobrou náladu. Poté se děti přesunuly ve skupinách do dobrodružné zahrady, kde absolvovaly povídání o včelách. Celá snídaně byla super a my jsme si moc pochutnali.

https://mskamaradnoveveseli.rajce.idnes.cz/Medova_snidane_19._9._2018/

http://zsmze.cz/marketing/

Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1Medová snídaně 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací