Masopust v MŠ Sluníčko Krupka

Téma masopust provázelo děti v Mateřské škole Sluníčko v Krupce celý týden. V rámci tohoto projektu se děti seznámily s masopustními básničkami a písničkami. Děti zpívaly lidové písničky, malovaly a vyráběly si masopustní masky, jitrnice a koláčky z modelíny. Včera a dnes probíhal ve školce maškarní karneval. Přijelo i divadélko Krejčík Honza, děti tančily, soutěžily a zpívaly. Byla to velká veselka.

Paní kuchařky si pro děti k obědu připravily masopustní koláčky. Vypadaly krásně a byly moc dobré. Moc jsme si to všichni užili!