Mámo, táto, chci být zdravý celý rok

V tomto školním roce 2021 - 2022 se v září konala první velká akce pro rodiče a děti s názvem "Mámo, táto, chci být zdravý celý rok" pod záštitou červeného kříže. Děti soutěžily a získávaly první poznatky z oblasti zdravovědy a dopravy. Součástí byla "Skutečně zdravá škola". Paní kuchařky nabídly k občerstvení různé druhy pomazánek, mufinky a koláč ze špaldové mouky. Na osvěžení byla voda s mátou a citrusy. Akce se nám zdařila.

Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1Mámo, táto, chci být zdravý celý rok 1