MÁME RÁDI VITAMÍNY Z OVOCE A ZELENINY

24. 10. 2019
Mateřská škola Pardubice - Polabiny, Brožíkova 450

Třída Myšky měla v říjnu 2019 téma „Máme rádi vitamíny z ovoce a zeleniny“.

Povídali si o ovoci a zelenině, tvořili zeleninové zahrádky a ovocné sady, připravovali salát z nastrouhaných jablek a mrkví a děti vytvořily kreslený recept k salátu.

Dne: 24. 10. 2019

Autor: Michaela Vavřinová

MÁME RÁDI VITAMÍNY Z OVOCE A ZELENINY 1MÁME RÁDI VITAMÍNY Z OVOCE A ZELENINY 1MÁME RÁDI VITAMÍNY Z OVOCE A ZELENINY 1MÁME RÁDI VITAMÍNY Z OVOCE A ZELENINY 1MÁME RÁDI VITAMÍNY Z OVOCE A ZELENINY 1