Malí pěstitelé

Naše školička se s chutí a nadšením také zapojila do pěstování microgreens v rámci projektu Skutečně zdravé školy.

Děti se seznamovaly se semínky řepy červené, hrachu, řeřichy,ředkvičky a slunečnice.Pozorovaly je lupou, skládaly krásné mandaly, malovaly rostlinky.

Společně semínka zasadily a čekaly co bude..? Povedlo se , a tak děti mohly ochutnat "zelené dobroty".

Projekt se nám  společně s dětmi nepodařilo ve všech třídách dokončit(uzavření škol).Některé děti pokračovaly v pěstování doma:).

Těšíme se, že v těchto zahradnických aktivitách budeme pokračovat, až se opět sejdeme!!