MALÍ KUCHAŘÍCI Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ

28. 10. 2020
Mateřská škola, Mánesova 3880, příspěvková organizace

Podzimní úroda jablíček vybízí k vytvoření nějaké dobroty. Děti z třídy KOŤATA si upekly jablečný závin. Strouhaly jablka, vyválely listové těsto. Všichni měli radost z toho, jak se jim to náramně povedlo. Nejlepší na tom ale bylo to ochutnávání.

S dětmi ve třídě BERUŠEK upekli jablíčkové koláčky. Každý si pomocí hrníčku udělal z těsta kolečko, do kterého zabalil kostičku jablíčka obalenou ve skořici. Vůně pečených koláčků provoněla celou třídu. Děti se nemohly dočkat, až vlastnoručně vytvořenou pochoutku ochutnají.

MALÍ  KUCHAŘÍCI  Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1MALÍ  KUCHAŘÍCI  Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1MALÍ  KUCHAŘÍCI  Z MŠ MÁNESOVA KROMĚŘÍŽ 1
Zpět na výpis

Co jsou cookies?

Textové soubory, které internetové stránky ukládají na váš počítač nebo mobilní zařízení v okamžiku, kdy tyto stránky začnete využívat. Stránky si tak na určitou dobu zapamatují úkony, které jste na nich provedli, a preferencí (např. přihlašovací údaje, jazyka, velikost písma a jiné zobrazovací preferencí), takže tyto údaje pak nemusíte zadávat znovu a přeskakovat z jedné stránky na druhou.

Dalším používáním těchto stránek vyjadřujete souhlas s ukládáním souborů cookies. Více informací Méně informací