Lidské tělo - učíme se všemi smysly

6. 2. 2024

Tento týden jsme s dětmi ze školky měli téma: Lidské tělo - učíme se všemi smysly a ochutnávka ovoce a zeleniny se zavřenýma očima byla jasnou volbou. Děti se nejlépe učí zapojením všech smyslů - mají potřebu nejen se na věci dívat, ale i je zkoumat hmatem, čichem, ochutnávat. Děti byly moc šikovné, spoustu dobrot poznaly na první dobrou a tato aktivita se jim moc líbila. Krásné čerstvé ovoce a zeleninu nám dodal místní farmářský obchod a my za to děkujeme.