Letní slavnost na téma „Vzhůru na palubu“

Konečně jsme se dočkali! Po delší odmlce se opět na školní zahradě Hudcova 47 konala poslední velká akce roku, Letní slavnost. Děti nacvičovaly celé 2 měsíce, a že to nebylo jednoduché. Učily se písně, básně a s tím související taneční kroky. Na zahájení Letní slavnosti tak předškoláci předvedli vystoupení na téma „Vzhůru na palubu“. Po vystoupení na děti čekalo 7 stanovišť, kde plnily úkoly a mezi sebou soutěžily. Za splněné úkoly na ně čekala tématická odměna. Pro všechny děti a jejich rodinné příslušníky si paní kuchařky přichystaly občerstvení v podobě ochutnávky pomazánek a pokrmů z programu Skutečně zdravé školy. Dále se všichni mohli zchladit zmrzlinou či nealko drinkem. Pro děti byly taktéž připraveny atrakce v podobě řetízkového kolotoče, skákacího hradu či velké námořnické lodi. Počasí nám přálo, a tak doufáme, že život bude přát i našim budoucím školákům, které v jejich životě čeká ještě dlouhá plavba.

Letní slavnost na téma „Vzhůru na palubu“ 1Letní slavnost na téma „Vzhůru na palubu“ 1