Letní slavnost na téma „Vzhůru na palubu“

7. 6. 2022
Mateřská škola Brno, Hudcova 435/47, příspěvková organizace

Konečně jsme se dočkali! Po delší odmlce se opět na školní zahradě Hudcova 47 konala poslední velká akce roku, Letní slavnost. Děti nacvičovaly celé 2 měsíce, a že to nebylo jednoduché. Učily se písně, básně a s tím související taneční kroky. Na zahájení Letní slavnosti tak předškoláci předvedli vystoupení na téma „Vzhůru na palubu“. Po vystoupení na děti čekalo 7 stanovišť, kde plnily úkoly a mezi sebou soutěžily. Za splněné úkoly na ně čekala tématická odměna. Pro všechny děti a jejich rodinné příslušníky si paní kuchařky přichystaly občerstvení v podobě ochutnávky pomazánek a pokrmů z programu Skutečně zdravé školy. Dále se všichni mohli zchladit zmrzlinou či nealko drinkem. Pro děti byly taktéž připraveny atrakce v podobě řetízkového kolotoče, skákacího hradu či velké námořnické lodi. Počasí nám přálo, a tak doufáme, že život bude přát i našim budoucím školákům, které v jejich životě čeká ještě dlouhá plavba.

Letní slavnost na téma „Vzhůru na palubu“ 1Letní slavnost na téma „Vzhůru na palubu“ 1