Křupavé müsli

Jednoho dne jsme si řekli, že když je venku taková zima, bylo by fajn doplnit tolik potřebnou energii, která je potřeba ke všem zimním radovánkám, a přitom si tak trošku "zamlsat". Pořád jsme přemýšleli, co bychom si tak připravili. A protože jsme chtěli mlsat zdravě, pustili jsme se do pečeného müsli. Namíchali jsme si různá semínka (lněná, slunečnicová i dýňová), mandle, oříšky a ovesné vločky. Nakonec jsme pro oslazení přidali agávový sirup, celou směs jsme pořádně promíchali a rozprostřeli na pečící papír. Potom jsme se vydali na "výpravu" do školní kuchyně, abychom poprosili paní kuchařky, aby nám naši dobrotu upekly. Krásná vůně se linula po celé školce. Naše müsli nejen krásně vonělo, ale také chutnalo! Servírovali jsme jej s bílým jogurtem - to byla ale dobrota!

Křupavé müsli 1Křupavé müsli 1Křupavé müsli 1