Kozí farma Pěnčín

25. 4. 2019 se naše děti vydaly na výlet na Kozí farmu do Pěnčína. Již samotná cesta autobusem byla pro děti něčím, na co se velmi těšily.

Kozí farma v Pěnčíně je velmi pěkně situovaná, výběhy jsou velké a prostorné, zvířata jsou čistá, s možností volného výběhu a pastvy. Na farmě je mnoho hospodářským zvířat (kozy, ovce, prasata, krávy, lamy, husy atd.), které si děti mohly pohladit a blíže se s nimi seznámit. Děti zjistily jak se o zvířata starat, jak se z mléka vyrábí mléčné výrobky a také měly možnost ochutnat nejrůznější druhy sýrů. Celým výlet byl pro děti i všechny zúčastněné velmi poučný a zábavný. Budeme se těšit na příští návštěvu.