"Kouzelné adventní odpoledne"

5. 12. 2022

Adventní odpoledne zahájil pěvecký sbor Berušky. V celých prostorách školky byly připraveny tvůrčí dílničky, kterými provázel a vánoční atmosféru doplňoval andělíček. Každý si mohl ozdobit chvojku, perníček, vyrobit vánoční stromeček, andílka, lodičku z ořechových skořápek a medovou svíčku. Velký úspěch měla kavárnička s ochutnávkou vánoček, štrůdlu, lineckých srdíček ale také zeleninový bar a pomazánky. Rodiče tak měli možnost ochutnat a poznat jak se děti v MŠ stravují. Na závěr všem přejeme do nadcházejícího roku naději, lásku, moudrost, štěstí a vytrvalost. Ať máme děti, které budou chtít náš zájem, ať máme děti, které budou mít v očích radost, ať máme děti, které jsou zdravé a bezstarostné. Hodně zdraví přeje kolektiv MŠ "Beruška"