Koťátka svačinkáři

My jsme třída koťátek. Jsme prostřední, nejsme ani nejmenší, ale ani ještě předškoláci. Ale protože se školní rok přehoupnul už do druhé poloviny a za pár měsíců se z nás předškoláci stanou, začali jsme se učit jíst příborem jako velké šikovné děti. Někdy je to sice boj, ale my se to naučíme. Trénujeme taky na svačinkách. Paní kuchařka nám připravila výbornou pomazánku s velkým talířem zeleniny a na nás byl ten zbytek - pěkně si tu pomazánku namazat na pečivo a obložit takovou zeleninkou, jakou máme rádi. Takový chlebíček se smajlíkem ze zeleniny, který měl oči ze dvou okurek a úsměv z papriky, lákal ke snězení už od pohledu. Příprava svačinky naše koťátka moc bavila.

Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1Koťátka svačinkáři 1