konference Skutečně zdravé školy

12. 11. 2018

V sobotu jsem se spolu s kolegyní (pedagogem) účastnila Konference Skutečně zdravé školy. Chodím a jezdím na spoustu školení, kde se nabízí příklady z praxe. Většinou to dopadne tak, že zazní jedna věta a bod programu je vyřízený.

Na Konferenci Skutečně zdravé školy to bylo odlišné. Skutečnými příklady z praxe se prolínal celý den.  Věřím, že nejen já jako vedoucí školní jídelny a moje kolegyně jako pedagog jsme si odnesly spoustu krásných podnětů do další naší práce.....Nadšení z mých kolegyň jen zářilo....

Nejvíc nás zaujaly příklady o tom, co dělají ostatní proto, aby děti dojídaly a bylo co nejméně zbytků. V naší škole nás problém zbytků trápí a tak jsme odjížděly s tím, že eliminace zbytků bude náš hlavní cíl na další pololetí.

Dnes máme poradu - dostaneme prostor k poreferování o konferenci a snad se nám nadšení povede přenést i na ostatní členy sboru.

Děkuji tímto organizátorům za skvělou akci.

Iveta Brunová, vedoucí ŠJ Malšice