Ježečci z MŠ Soběchleby - Průběžné svačinky

Opět jsme zavedli průběžné svačinky, které se nám v minulých letech velice osvědčili. Hlavně u dětí, které navštěvují mateřskou školu od brzkých ranních hodin. Učí se tak samostatnosti a sebeobsluhování.Děti si svačinky samy připravují a během svačinky si samy nalévají nápoj, který mají připravený v plastových konvičkách. Připravenou mají také bohatou nabídku ovoce a zeleniny, kterou si vybírají očima, co má kdo rád.

Také dodržujeme PITNÝ REŽIM. Na výběr mají děti neslazený čaj, vodu nebo mléko, které si samy nalévají do svých porcelánových hrnečků přinesených z domova.