Jarní objevování přírody

21. 3. 2023

V těchto dnech v naší MŠ poznáváme při vycházkách a na školní zahradě první jarní kytičky a pozorujeme zvířátka. Máme obrovskou radost, že přímo na naší zahradě žijí dva zajíci. Jsou příjemným zpestřením dne pro děti i dospělé. Pokaždé máme obrovskou radost, když na nás odněkud vykouknou. Děti ze třídy Krtečci pozorovaly na vycházce další oblíbená zvířátka - ovečky. Už se všichni těšíme, až tato pozorovaná zvířátka budeme malovat a vyrábět v rámci velikonočního tvoření.