Jarmilčino okénko

23. 4. 2021

Nahlédněte do naší kuchyně. Jíme také očima, takže naše talířky jsou krásně ozdobené. Děti si svačinky připravují bez pomoci, trénujeme tak sebeobslužnost. V tomto týdnu nás paní kuchařka opět překvapila domácím pečivem. V pondělí nám s láskou upekla celozrnné rohlíčky ze žitné mouky, které ještě posypala sezamovým semínkem, které si děti rychle oblíbily. Ve středu nás potěšila nejen chutí, ale i okem křupavými domácími houstičkami, které upekla z celozrnné pšeničné mouky, kterou lehce namíchala s moukou špaldovou. Byla to neskutečná mňamka. Jelikož dochází nyní do naší školky málo dětí, potěšila nás i domácími těstovinami a to v podobě širokých nudlí. Paní kuchařce nechybí chuť, ale ani úsměv a talířky máme vždy prázdné.

Jarmilčino okénko 1Jarmilčino okénko 1Jarmilčino okénko 1Jarmilčino okénko 1Jarmilčino okénko 1