Jarmark v MŠ Pampeliška a LMŠ

V úterý před Velikonocemi se nám splnilo veliké přání. Díky „našim“ úžasným rodičům se nám podařilo získat penízky na barevnou tiskárnu, která nám ve školce už dlouho chyběla. Hned od půl sedmé ráno, začali chodit první z nich a užívali si atmosféru na našem Velikonočním jarmarku. Kromě nádherných výrobků od dětí, paní učitelek, tet a ostatních rodinných příslušníků jsme si pro ně připravili i voňavou kávičku se spoustou dobrůtek k snídani. Někteří se opravdu vybavili a přinesli si na dortíky i krabičku, aby se o snídani mohli podělit s kolegy v práci :)

Počasí nám přálo, a o to víc, jsme si užili možnost společného setkání. S některými i opakovaně, kdy se při odpoledním vyzvedávání dětí opět rádi zastavili a dokoupili vše, co ráno přehlédli. Když jsme po páté hodině odpolední uklízeli, bylo to velmi rychlé, protože v našich třech stáncích nezbylo téměř nic. Moc si vážíme tak obrovské pomoci všech rodičů, prarodičů a přátel, kteří nás v tento den přišli na jarmark podpořit. Je to pro nás veliká motivace.

Jarmark v Lesní mateřské škole a v Mateřské škole Pampeliška byl nejen úspěšný, ale především z pohledu našich dětí zajímavý a nevšední.

Děti připravily pohoštění, kterým byly domácí koláčky. Paní učitelky nezahálely a také přinesly "nějaké ty dobroty". Od ranních hodin se podávala i výborná káva. Děti na tento den nachystaly mnoho různých velikonočních výrobků - malovaná vajíčka, lepená vajíčka, zápichy, keramická vajíčka, podložky pod hrnec a v neposlední řadě záložky a sůl do koupele.

S pomocí všech rodičů se Velikonoční jarmark vydařil na pomyslnou jedničku. Všichni si odnesli nejen prima naládu a malou pozornost, ale především hezkou vzpomínku na krásný den v MŠ Pampeliška.

Jarmark v MŠ Pampeliška a LMŠ  1Jarmark v MŠ Pampeliška a LMŠ  1Jarmark v MŠ Pampeliška a LMŠ  1Jarmark v MŠ Pampeliška a LMŠ  1Jarmark v MŠ Pampeliška a LMŠ  1Jarmark v MŠ Pampeliška a LMŠ  1