Jak upéct banánové sušenky?

Že můžeme do pečení přidávat ovoce i zeleninu a vytvořit tak přirozeně sladkou chuť už dávno víme. Vyzkoušeli jsme si to na mrkvovém dortu nebo třeba borůvkových brumících, upéct tedy banánové sušenky byla pro Motýlky další výzva. 

Ve spolupráci s rodiči jsme zažádali o potřebné suroviny a děti si tak samy donesly z domu mouku, vejce, třtinový cukr a jiné ingredience. Jak to už máme ve zvyku nasadili jsme si kuchařské čepice a zástěry a pustili se do práce. Nejdříve bylo potřeba přečíst si recept a pak už krůček po krůčky plnit, co nám radí. Dětem to výborné šlo, největší zábavou se stalo mačkání banánů a zdobení lentilkami. Hotové sušenky byly sladkou tečkou po luxusní svíčkové omáčce od paní kuchařky. 

Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1Jak upéct banánové sušenky?  1
Zpět na výpis