Jak to u nás začalo.

10. 3. 2021

Mateřská škola Čepřovice se 21. 2. 2021 registrovala do projektu ,,Skutečně zdravá školní jídelna" následoval telefonát s koordinátorkou paní Karolínou Kallmünzerovou, hned na to 8. 3. 2021 absolvovali všichni zaměstnanci a pedagogové mateřské školky úvodní seznamovací hodinu, kde se dozvěděli jak postupovat, jak začít......, tak aby byla strava ve školkové jídelně kvalitní, chutná, zdravá ale zároveň si ji děti užívali.

Budeme velice rádi, když se do tohoto projektu zapojí i rodiče našich dětí, neděláme tuto změnu pro nás, ale pro Vaše děti a jejich kvalitnější stravování u nás ve školce.

Zatím se snažíme kontaktovat místní farmáře a dodavatele kvalitních potravin, chceme dokonce týdne mít připraven seznam dodavatelů, potravin a cen v našem okolí. Povedlo se nám již spojit se společností Scuk cz. která má svou pobočku ve Strakonicích a díky koordinátorce pro tuto oblast paní Petře Kratochvílové jsme plni informací o tom, co se dá v Scuku koupit. Postupně Vás budeme informovat o tom, jak se nám daří kontaktovat a navazovat spolupráci s farmáři.