Jak se pečou celozrnné koláče?

Paní kuchařka dostala skvělý nápad. Požádala děvčátka ze třídy koťátek, jestli by ji dnes nepomohla s přípravou oběda. Děti nadšeně oblékly zástěrky a vydaly se do tajemství kuchyně. Nejprve paní kuchařka seznámila děti s hygienou při vaření, ukázala jim suroviny, které budou potřebovat na výrobu těsta.  Poté se pustili společnými silami do přípravy celozrnných koláčů. Práce s těstem, krájení ovoce, mazání koláčů i sypání drobenkou děti hravě zvládly. Vůně se linula celou školkou a všichni se nemohli dočkat až budou moci ochutnat.

Když jsme se konečně dočkali oběda a zakousnuli se do sladké pochoutky, kterou lze připravit i zdravěji, všem dětem se vykouzlil úsměv na tváři.

Jak se pečou celozrnné koláče? 1Jak se pečou celozrnné koláče? 1Jak se pečou celozrnné koláče? 1Jak se pečou celozrnné koláče? 1Jak se pečou celozrnné koláče? 1