Jak na čistou domácnost ekologicky?

23. 10. 2017
Školička Kamarád Nové Veselí

Poprosili jsme širokou veřejnost o návody, jak si vyrobit ekologicky čistící prostředky. Na schůzce ekotýmu jsme z nabídky návodů vybrali: čistící prostředek do myčky, čistící bomby do WC a vany, univerzální čistící prostředek a aviváž. Zájemci se mohli napsat, který návod by chtěli vyzkoušet společně s ekotýmem.

V den D jsme se sešli ve třídě Koťátek. Společnými silami jsme se pustili do výroby ekologických čistících prostředků. Vše nám to šlo pěkně od ruky a ve třídě to krásně zavonělo. Aby si maminky mohly odnést čistidla v hezkém balení jako z obchodu, tak si mohli vyrobit ozdobné krabičky ze starých tapet za pomoci embasovacího stroje. Dále ze starých plastových lahví si vyrobily ozdobné misky, které určitě krásně ozdobí nejednu koupelnu.

Po vydařené práci jsme se rozloučili a hřálo nás na srdci, že jsme pro naši planetku Zemi udělali něco krásného a užitečného.

http://mskamaradnoveveseli.rajce.idnes.cz/Tvorive_dilnicky_Jak_na_cistou_domacnost_ekologicky_4.rijna_2017/

Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1Jak na čistou domácnost ekologicky? 1
Zpět na výpis