Jablíčkové dopoledne u Sluníček

Dnešní jablíčkové dopoledne jsme strávili s milou Vacuškovic rodinkou- maminkou Peťou, tatínkem Tomášem a malou sestřičkou Sofinkou.

Společně s dětmi jsme nejprve umyli jablíčka, která nám donesl Filípek se svou maminkou (za které velice děkujeme). Poté děti jablíčka nakrájely, s taťkou jsme si na odšťavňovači vyrobili jablečný džusík a ze zbytků jsme si připravili pod vedením maminky Peti vynikající jablečný štrůdl, který nám upekla naše paní kuchařka.Štrůdl si děti vychutnaly na zahrádce.

Velice děkujeme za úžasné dopoledne plné radosti a společných zážitků.