Jablíčkobraní

Jablíčkobraní se uskutečnilo ve čtvrtek 12.10.2023 na školní zahrádce. Děti měly na zahrádce připravené různé aktivity jako česání Jablíček ze stromu, slalom s kotoučem plných jablíček, třídění jabliček podle velikosti, lovení jablíček z vody a spoustu dalších. O občerstvení se posrala nejen naše paní kuchařka, ale také rodiče a děti, kteří donesli různé pečené i nepečené speciality z jablek. Také bychom chtěly poděkovat rodičům za pomoc při sázení ovocných keříků a finanční příspěvek na jejich koupi. Celé odpoledne se neslo ve znamení skvělé nálady, smíchu a zábavy.