Jablíčka u Veverek

V září jsme se rozhodli pro zdravé a veselé vaření. Podzim je období sklizně, a proto volba padla na jablíčka. Připravila jsme si pro děti pečení štrúdlu a jablečných růžiček. Hlavním úkolem dětí bylo rozválet listové těsto, okrájet    a nastrouhat jablíčka, natírání těsta domácí meruňkovou marmeládou a na závěr zabalení těsta. Děti se do vaření pustily s radostí a s jakou hrdostí to hlásily rodičům. Byly opravdu pyšné, že si jídlo samy připravily. A aby to naše vaření bylo i veselé, připravili jsme si veselé toasty s obličejem létacího draka. Všichni jsme se nasmáli a draka si děti hned snědly ke svačince. Upečený štrúdl a růžičky si děti odnesly domů, někteří si ho snědli hned po příchodu do šatny ????.

Jablíčka u Veverek 1Jablíčka u Veverek 1Jablíčka u Veverek 1Jablíčka u Veverek 1Jablíčka u Veverek 1Jablíčka u Veverek 1