I k nám do školky přišel Ježíšek!

Dnešní den byl od samého rána jedinečný. Dětem k ranní svačince nachystala pani kuchařka skvělé chlebíčky. Děti byly natěšené na příchod Ježíška. A aby nám čekání na Ježíška rychleji uteklo, tak jsme si s dětmi nejprve vyprávěli ,,Vánoční příběh” a poté společně zazpívali oblíbené koledy. Najednou jsme slyšeli zvoneček. Přišel Ježíšek! Donesl dětem spoustu dárečků. Děti si donesly na ochutnávku cukroví, které mělo velký úspěch. Děkujeme rodičům za skvělou spolupráci. Kouzelné dopoledne jsme zakončili u svátečního oběda, který si děti samy zkusily nabrat- rybku s bramborový salátem a polníčkem. Na pití měly děti punč.

I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1I k nám do školky přišel Ježíšek! 1